آموزش، نصب و راه اندازی

آموزش ، نصب و راه اندازی دستگاههای خریداری شده توسط مشتریان بر عهده شرکت رادمان است. و در کوتاهترین مدت زمان ممکن بصورت پروژه محور انجام خواهد شد.در این راستا رادمان از متخصصین دستگاههای خریداری شده برای آموزش و راه اندازی بهره می برد تا هرچه باکیفیت تر و قوی تر دستگاههای خریداری شده در محل کارخانه یا شرکت مشتریان گرامی نصب و اصول کار با دستگاه آموزش داده شود و تمامی مراحل نگهداری و پشتیبانی دستگاهها توضیح داده شود. تیم پشتیبانی قوی و کار آمد رادمان در خدمت شما  مشتری گرامی هستند تا خرید آسوده ای داشته باشید.آموزش کار با دستگاهها بصورت حضوری و در نهایت در زمانهای بعد بصورت تلفنی قابل اجراست و متخصصین آموزش رادمان راهکارهای علمی برای مشکلات روش تولید و تکنیکهای تولید با دستگاههای مورد نظر ارائه خواهند داد.

پشتیبانی و تعمیرات

پشتیبانی و تعمیرات دستگاههای خریداری شده توسط مشتریان گرامی توسط تیم قوی و کار آمد  رادمان انجام می شود که شامل متخصصین انواع قسمتهای مکانیکی و الکترونیکی دستگاهها و اپراتورهای دستگاهها هستند. تمام سعی این تیم جلب رضایت مشتریان است تا در هر مرحله از تولید توسط دستگاههای خریداری شده از رادمان در کنار تولید کننده های عزیز و مشتریان رادمان باشند. با خرید از رادمان هیچوقت تنها نیستید و همواره در کنار شما خواهیم ماند. روشهای پشتیبانی شرکت رادمان شامل راهنمایی تلفنی ،ارسال قطعات و بازدید حضوری و رفع مشکلات در اسرع وقت است.که توسط متخصصن هر نوع دستگاه انجام خواهد شد.واحد تعمیرات دستگاهها نیز در تعمیرات دستگاهها تمام تلاش خود را خواهند کرد که با تعمیرات دستگاهها و یا تغییرات و بهینه سازی دستگاهها جهت جلوگیری از رفع کلی مشکلات آسودگی خاطر تولید کنندگان عزیز را جلب نمایند.

طراحی ساخت و بهینه سازی

طراحی،ساخت و بهینه سازی دستگاههای موجود با تشخیص مشتریان گرامی رادمان انجام خواهد شد. در بعضی از انواع دستگاهها بدلیل احتمالیفرسودگی در بعضی قطعات و یا قدیمی بودن نوع دستگاه نیاز به تغییرات در این نوع دستگاهها به وضوح دیده می شود . که با تشخیص و مشاوره با مهندسین واحد پشتیبانی و فروش این مشکلات و تغییرات در دستگاهها تشخیص داده شده و به سمع مشتریان گرامی می رسد و با صلاحدید مشتریان عزیز این تغییرات روی دستگاهها اعمال خواهد شد. بهینه سازی (اورهال) دستگاهها باعث کارایی بهتر و بهره وری در تولید و زمان تولید و نهایتا وقت و سرمایه تولید کنندگان خواهد شد . همچنین رادمان هر نوع دستگاهی که تا کنون ساخته نشده طبق نیاز مشتری و با نیاز سنجی های بعمل آمده از تولید کنندگان عزیز را طراحی و نهایتا ساخته و در اختیار تولید کنندگان عزیز قرار خواهد داد.

پمپ استیل سانتریفیوژ
ماشین آلات خط تولید
ماشین آلات و قطعات تاسیسات
لوله و اتصالات استیل

روش خرید دستگاه یا خط تولید کامل از رادمان

 • مشاوره قبل از خرید

  مشاوره قبل از خرید و نیاز سنجی واحد های تولیدی و آشنایی با نیازهای تولید کننده جهت راهنمایی بهتر و پیشنهاد بهترین دستگاه ممکن با قیمت مناسب برای واحد تولیدی مشتریان صورت می گیرد. با مشاورین رادمان در تماس باشید.

 • سفارش دستگاه و یا خط تولید

  بعد از مشاوره شما به دو روش می توانید دستگاه مورد نظر خود را جهت خرید سفارش دهید.روش اول از طریق سایت روی دکمه ثبت سفارش در اطلاعات دستگاه مورد نظر کلیک کنید و تمامی آیتمهای مورد نظر را پر کنید و روی ثبت نهایی خرید کلیک کنید که در سایت بصورت واضع مشخص شده است بعد از ثبت همکاران فروش رادمان با شما تماس خواهند گرفت  و همچنین میتوانید نام دستگاه مورد نظر را بصورت تماس تلفنی با واحد فروش رادمان درمیان بگذارید و بعد از دریافت اطلاعات شما توسط واحد فروش ادامه روند خرید پیش می رود.

 • قرار داد خرید

  بعد از مشخص شدن نوع دستگاه مناسب جهت واحد تولیدی شما می توانید جهت خرید دستگاه اقدام بفرمایید و از طریق عقد قراداد بصورت کاملا رسمی شرکت رادمان متعهد می گردد طبق قرارداد دستگاه مورد نظر شما را تحویل دهد.

 • آماده سازی و ارسال دستگاه

  بعد از عقد قرارداد و تفاهم در مورد خرید دستگاه شرکت رادمان طبق قرارداد و به روش خواسته شده در قرارداد دستگاه خریداری شده را تحویل خریدار می دهد و بستگی به نوع قرار داد دستگاه به محل مشتری منتقل می شود.

 • نصب و آموزش

  در این مرحله آموزشهای لازم به یک یا دونفر همزان که از طرف خریدار معرفی می شوند داده خواهد شد و در صورت نیاز مشاوره های تخصصی جهت تولید نیز داده خواهد شد و همچنین دستگاه در محل مشتری نصب می گردد.

 • راه اندازی دستگاه خریداری شده

  در این مرحله دستگاه نصب شده راه اندازی شده و تست میگردد تا مشتری از صحت و سالم بودن دستگاه اطمینان حاصل کند و در صورتیکه دستگاه دارای گارانتی باشد برگ گارانتی دستگاه به مشتری تحویل داده می شود.

 • توضیحات تکمیلی و تحویل دستگاه

  تجربه نشان داده بعد از نصب و راه اندازی سئوالات متعددی برای مشتری ایجاد می شود که در این مرحله به تمامی سئوالات تولید کنندگان گرامی پاسخ داده می شود.

 • پشتیبانی و خدمات پس از فروش

  در زمان گارانتی دستگاه خریداری شده توسط مشتری هرگونه ایراد و مشکلی از سوی شرکت رادمان حل خواهد شد و زمان رفع مشکلات حداکثر (با توجه به نوسانات بازار و مشکلات تولید قطعات ) چهل و هشت ساعت خواهد بود با کسر روزهای تعطیل رسمی و اما دستگاههای خارج از گارانتی نیز به نحوه قرار داد بستگی دارد که دارای قرار داد پشتیبانی هستند یا خیر در صورت عقد قرار داد پشتیبانی طبق قرار داد عمل خواهد شد و در غیر اینصورت بصورت مورد مشکلات مشتریان عزیز قابل حل خواهد بود.

 • سرویسهای دوره ای دستگاه در صورت نیاز

  سرویس دوره ای و تعمیرات پیشگیرانه (Preventive Maintenance) مجموعه فعالیت ها و روش های منظم و دوره ای است که به منظور بررسی وضعیت موجود, به روز رسانی و حفظ تجهیزات در شرایط مطلوب,انجام می شود . به نحوی که افزایش بهره وری و کاهش فرسایش تجهیزات و در نتیجه کاهش هزینه های سنگین خرید و تعمیرات قطعه برای مجموعه به حداقل برسد.در صورت نیاز مشتریان گرامی می توانند با عقد قرارداد PM از سرویسهای دوره ای شرکت بهره مند شوند.

فهرست
Call Now Button